Nowe twarze. Nowe miejsca. Nowy biznes.

<

Nowe twarze. Nowe miejsca. Nowy biznes.

Nowi regionalni menedżerowie ds. sprzedaży produktów Pentair do uzdatniania wody są już z nami i są gotowi do pracy. 

Dla nas, jako wiodącego producenta systemów do uzdatniania wody w Europie, budowanie i utrzymywanie dobrej współpracy z Wami, naszymi partnerami i kluczowymi klientami, jest sprawą najwyższej wagi. Od segmentu Foodservice po Pool Equipment, od segmentu Components po Residential Systems, nasze zespoły koncentrują siły na wspieraniu Was w osiąganiu sukcesów biznesowych i maksymalizacji zaangażowania w naszą relację partnerską. Wymaga to pracy wyjątkowych ludzi. Wybitnych osób, które mogą poświęcić czas i zasoby na to, by zrozumieć Wasz biznes i pomóc w jego rozwoju.

 

coworkers chatting at the water fountain

W miarę jak nasze firmy będą odnosić ciągłe sukcesy w całej Europie, również nasze rodziny będą się powiększać o nowe twarze, które będą wspierać Was i Waszą relację z Pentair. Dlatego bardzo miło nam powitać w zespole Residential Systems trzech nowych regionalnych menedżerów ds. sprzedaży, którzy będą wspierać naszą działalność w Europie.
 

Thibault Henry dołączył do Pentair we wrześniu 2021, aby wesprzeć wspólnotę naszych partnerów w krajach Beneluksu, Skandynawii i Europy Północnej. Thibault wnosi ogromną wiedzę dotyczącą dziedziny oraz sześć lat doświadczenia w opiece nad głównymi klientami międzynarodowymi w branży napojów butelkowanych, gdzie był odpowiedzialny za optymalizację i poszerzanie portfolio klientów z całej Europy.

Krzysztof Brzozowski dołączył do nas na początku 2022 roku, aby wspierać bardzo dynamiczny rozwój rynków w Polsce, Krajach Bałtyckich i Europie Środkowej. Krzysztof posiada czteroletnie doświadczenie inżyniera ds. sprzedaży w przemyśle filtracyjnym, gdzie jego zadaniem było zwiększanie sprzedaży produktów filtrujących wodę w Polsce. Wykorzysta swoją wiedzę techniczną i handlową do osiągania świetnych rezultatów wraz z nowymi i obecnymi partnerami.

Witamy również Beatrix Magnani, która będzie zapewniać wsparcie naszym partnerom we Włoszech, w Niemczech i w krajach na wschodzie Morza Śródziemnego. Dzięki dziesięciu latom doświadczenia na wielu stanowiskach sprzedażowych, Beatrix wniesie nieocenioną wiedzę, która pomoże we wsparciu naszych kanałów i kluczowych klientów z tych regionów.

Na naszej nowej stronie internetowej można znaleźć nowe produkty, nowe narzędzia, nowe możliwości partnerskie i skontaktować się z lokalnymi menedżerami ds. sprzedaży w regionie.

Wszystkie wskazane znaki towarowe i logotypy Pentair są własnością firmy Pentair. 
Zarejestrowane i niezarejestrowane znaki towarowe i loga stron trzecich należą do ich odpowiednich właścicieli.

© 2023 Pentair. Wszelkie prawa zastrzeżone.