Systemy zmiękczania wody dla klientów indywidualnych

<
Residential Water Softening

Systemy zmiękczania wody dla klientów indywidualnych

Woda nigdy nie jest za miękka

Zapomnij o twardej wodzie, przywitaj miękką wodę w swoim domu. Zmiękczacze wody Pentair przywrócą Ci radość z życia.

Cała Twoja rodzina będzie cieszyć się bardziej miękką skórą, jedwabistymi włosami i luksusowym praniem. Zapobiegaj gromadzeniu się kamienia pochodzącego od twardej wody, co poprawi również pracę Twojej instalacji wodociągowej i urządzeń, a także pozwoli zaoszczędzić pieniądze.

   

Zmiękczanie wody

Systemy zmiękczania wody to proste i niezawodne rozwiązania do usuwania soli mineralnych z wody, eliminujące powstawanie osadów wapiennych, które blokują rury, powodują szorstkość bielizny i niszczą sprzęt AGD. System zmiękczający to urządzenie, które przy użyciu żywicy powoduje wymianę cząstek magnezu i wapnia zawartych w wodzie na sód. W ten sposób system zmiękczania wody zapewnia całemu gospodarstwu domowemu miękką wodę, która wbrew powszechnemu przekonaniu doskonale nadaje się do picia i nie ma słonego smaku.

 

Instalacja systemu zmiękczania wody to rozwiązanie trwałe, które może działać przez wiele lat, o ile raz w roku będzie serwisowane przez specjalistę.

Jak zmiękczać wodę?

Residential Water Softening

Twarda woda to najczęstszy problem na świecie. Większość gospodarstw domowych zasilanych jest ze źródeł zawierających twardą wodę. Twardość wody jest spowodowana obecnością wapnia i magnezu, czyli dwóch substancji, które podobnie jak żelazo są na Ziemi obficie występującymi pierwiastkami i które woda wchłania zanim zostanie doprowadzona do odbiorcy końcowego. Żelazo i osady są widoczne i określane jako stałe związki rozpuszczone w wodzie. Z drugiej strony niewidoczne elementy mające wpływ na twardość wody to rozpuszczone minerały, co może wiązać się z wyższymi kosztami utrzymania urządzeń i kosztami czyszczenia związanymi z usuwaniem kamienia. Pentair dostarczy Ci rozwiązanie do zmiękczania wody. Wybierz między systemami kabinetowymi i Bi-Block

Content

Wszystkie wskazane znaki towarowe i logotypy Pentair są własnością firmy Pentair. 
Zarejestrowane i niezarejestrowane znaki towarowe i loga stron trzecich należą do ich odpowiednich właścicieli.

© 2023 Pentair. Wszelkie prawa zastrzeżone.