Pentair gotowy na wielki sukces w Aquatech

<

Pentair gotowy na wielki sukces w Aquatech

Odwiedź firmę Pentair na targach Aquatech 2023, hala 1, stoisko 214, 6–9 listopada 2023 r., Amsterdam

aquatech

Podekscytowanie rośnie, gdy światowy przemysł wodny przygotowuje się do Aquatech, największych targów uzdatniania i technologii wody. Wydarzenie, dwukrotnie większe od poprzedniego, odbędzie się w dniach 6–9 listopada 2023 r. w RAI Amsterdam, a firma Pentair jest gotowa na zrobienie wielkiego wrażenia!


Na targach Aquatech 2023 zaprezentujemy wiodące na świecie produkty, najnowocześniejsze innowacje, a także nasze zaangażowanie w dostarczanie najlepszych inteligentnych, zrównoważonych rozwiązań w zakresie transportu i ulepszania wody.

Spodziewaj się ciepłego powitania na naszym stoisku, gdzie możesz spotkać twarze kryjące się za nazwiskami w dziedzinie rozwoju produktów, pomocy technicznej i marketingu. Nasi klienci w zakresie uzdatniania wody w gospodarstwach domowych mogą także zobaczyć szerszą ofertę Pentair, od naszego komercyjnego zespołu Foodservice po nasz wielkoskalowy dział technologii przepływu przemysłowego, a wszystko to na tym samym stoisku o powierzchni 140 m2
 

Innowacja w gamie Autotrol i Fleck

Innowacyjność i zrównoważony rozwój są głównymi i centralnymi tematami programu Aquatech 2023, a na stoisku Pentair nie zabraknie obu tych elementów.

Będziemy prezentować zupełnie nowy sterownik dla naszej ciągle popularnej gamy głowic Autotrol. Wyposażony w inteligentniejszy, bardziej intuicyjny i bardziej ergonomiczny interfejs, kontroler ten pełen jest nowych funkcji. 

Należą do nich szybkie programowanie, port USB-C do aktualizacji oprogramowania lub przesyłania programów, gotowość do łączności Wi-Fi i wielojęzyczny wyświetlacz ekranu. 

new autotrol valve coming soon

Ten nowy kontroler, który ma zostać wprowadzony do wybranych głowic Autotrol w przyszłym roku, tchnie nowe życie w tę uwielbianą markę – i będzie można go po raz pierwszy zobaczyć podczas Aquatech. 

fleck 5600 cover


Pracowaliśmy także nad rozwojem sterowników dla naszej gamy Fleck i zaprezentujemy głowicę 5800 z najnowszym podłączonym sterownikiem XTRi. Podobnie jak inne modele z tej serii, ten wyposażony jest w łączność Wi-Fi i Bluetooth, która synchronizuje się z aplikacjami Pentair, umożliwiając właścicielom i profesjonalistom zdalne monitorowanie urządzeń i uzyskiwanie do nich dostępu z dowolnego miejsca. 

Przeglądając asortyment Fleck, nie można zapomnieć sprawdzić nowych, kolorowych opcji personalizacji w Fleck 5600 SXT. Dla tych, którzy chcą się naprawdę wyróżnić, głowica we własnym, niestandardowym kolorze to okazja, której nie można przegapić.
 


Inteligentnie połączone zmiękczacze zapewniają zrównoważone uzdatnianie wody

Nasze najnowsze technologie można zobaczyć w akcji wśród gamy inteligentnie połączonych zmiękczaczy firmy Pentair. Łączność internetowa na nowo definiuje zrównoważony rozwój – zwłaszcza w zakresie zużycia wody i soli. A w jaki sposób – będzie można dowiedzieć się na stoisku Pentair.


Nasze najnowsze technologie w akcji


Zmiękczacz podzlewowy IQSoft będzie wyposażony w nowy kontroler EiQ, a nasz wielokrotnie nagradzany flagowy zmiękczacz Foleo jest wyposażony w interfejs użytkownika z ekranem dotykowym połączony z Internetem i może pochwalić się 50% oszczędnością soli w porównaniu do podobnych zmiękczaczy.

iq soft


Europejskie zbiorniki Wellmate wyruszają w krótką podróż na Aquatech

WellMate family

Ograniczenie transportu stanowi dużą część w zwiększaniu zrównoważonego rozwoju, a dzięki produkcji w Europie Pentair odgrywa w tym swoją rolę. W Amsterdamie produktem odbywającym najkrótszą podróż byłby zapewne jeden z naszych zbiorników ciśnieniowych WellMate, obecnie produkowanych tuż za granicą w naszym zakładzie w Belgii. WellMate jest uznanym światowym liderem w konstrukcji zbiorników kompozytowych i od dawna jest preferowanym zbiornikiem ciśnieniowym ze względu na niezrównaną wydajność w porównaniu ze stalą. 

Superzbiorniki strukturalne szyte na miarę


Kolejną atrakcją Aquatech będzie jeden z naszych strukturalnych „superzbiorników”. Te produkowane na zamówienie giganty magazynowe zaspokajają zapotrzebowanie na niestandardowe, ponadgabarytowe zbiorniki, szczególnie do zastosowań komunalnych, komercyjnych i przemysłowych. Pentair jest jedyną firmą, która może zaoferować personalizację zbiorników kompozytowych na taką skalę, więc warto poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z ich ofertą podczas wizyty.

supertanks

Europejska produkcja oznacza zrozumienie lokalnych rynków

Na koniec, w trakcie rozmowy z zespołem Pentair, nie należy zapomnieć spytać o obietnice Pentair dotyczące jakości, niezawodności i zgodności. Zwiększając lokalną produkcję naszych komponentów przez nasze Europejskie Centra Doskonałości Produkcji, podwoiliśmy nasz program certyfikacji produktów, aby zapewnić, że produkty Pentair są w pełni zgodne ze stale zmieniającą się sytuacją dyrektyw UE i z przepisami krajów europejskich. To powód, dla którego specjaliści od wody tak nalegają na wykorzystanie produktów firmy Pentair.
 

Czekamy na Państwa w poniedziałek 6 listopada w Amsterdamie (stoisko 01.214) a w tak zwanym międzyczasie zachęcamy do zarejestrowania się już teraz, aby otrzymać swój bilet e-mailem.

Wszystkie wskazane znaki towarowe i logotypy Pentair są własnością firmy Pentair. 
Zarejestrowane i niezarejestrowane znaki towarowe i loga stron trzecich należą do ich odpowiednich właścicieli.

© 2023 Pentair. Wszelkie prawa zastrzeżone.