Komponenty do uzdatniania wody

<
Content

FIRMA PENTAIR DBA O TO, ABY JEJ KLIENCI JAK NAJLEPIEJ WYKORZYSTYWALI SWOJE ZASOBY.

Nasza firma zajmująca się komponentami do uzdatniania wody stara się oferować najwyższej jakości głowice, zbiorniki i komponenty filtracyjne producentom OEM konstruującym rozwiązania do uzdatniania wody. Od ponad 40 lat Pentair jest dla profesjonalistów z branży uzdatniania wody firmą o produktach najwyższej jakości, dzięki swoim silnym, wiodącym markom takim jak Fleck, Pentek, Autotrol, Everpure, Wellmate i wiele innych. Oferujemy rozwiązania profesjonalistom z wszystkich branż, by poprawić jakość życia ludzi, społeczności i przemysłu.

Wyróżnione produkty

Content

ODKRYJ NASZ NOWY BLOG TWORZONY W EUROPIE

Blog banner
Blog banner

Podobnie jak Ty wierzymy, że zdrowie naszego kontynentu zależy od niezakłóconego dostępu do czystej, bezpiecznej wody. Dlatego nasz europejski zespół wkłada wiele pasji, energii i know-how, aby pomóc spełnić tę obietnicę. Nasze europejskie zakłady produkcyjne mogą poszczycić się najbardziej zaawansowaną technologią na świecie. I stale monitorujemy tysiące przepisów dotyczących uzdatniania wody na całym kontynencie, dzięki czemu Ty i Twoi klienci jesteście bezpieczni.

Content

UZYSKAJ DOSTĘP DO INFORMACJI O PRODUKTACH DZIĘKI PENTAIR SCAN

Pentair Scan
Pentair Scan

Zacznij skanować produkty za pomocą naszej aplikacji, aby natychmiast uzyskać wszystkie potrzebne informacje o produktach w telefonie. Wystarczy prosty skan, żeby uzyskać dostęp do pełnej dokumentacji dotyczącej danego produktu i filmów na temat konserwacji, aktywować gwarancję produktu, a także zarejestrować produkty, aby zdobyć punkty. Wszystko to na wyciągnięcie ręki.

Content

KIM JESTEŚMY

WYGODNE I ZRÓWNOWAŻONE ROZWIĄZANIA

Who Are We banner
Who Are We banner

Pentair w pełni wykorzystuje podstawowe zasoby życiowe, od doskonale smakującej wody prosto z baterii kuchennej po przemysłową gospodarkę wodną. Dostarczamy rozwiązania, które pomagają ludziom zmieniać, ulepszać i cieszyć się doskonałej jakości wodą oraz ekologiczne i praktyczne zastosowania, które pomagają zapewnić zdrowie na świecie.

Wszystkie wskazane znaki towarowe i logotypy Pentair są własnością firmy Pentair. 
Zarejestrowane i niezarejestrowane znaki towarowe i loga stron trzecich należą do ich odpowiednich właścicieli.

© 2023 Pentair. Wszelkie prawa zastrzeżone.